Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Jujubee S.A ogłasza datę premiery gry "Take Off - The Flight Simulator". Mobilny symulator lotu wyląduje w Google Play i App Store w dniu 9 czerwca 2016 roku!

prasa

Jujubee S.A ogłasza datę premiery gry "Take Off - The Flight Simulator". Mobilny symulator lotu wyląduje w Google Play i App Store w dniu 9 czerwca 2016 roku!

(Katowice, Polska | 26 kwietnia 2016) Przygotujcie się do zajęcia miejsca w wirtualnym kokpicie samolotu i rozpoczęcia kariery pilota! Klapy startowe są już otwarte, zbiorniki paliwa są pełne, samoloty są ustawione na pasie startowym i tylko czekają na ostateczne potwierdzenie od wieży kontroli lotu! Mobilny symulator lotu: "Take Off - The Flight Simulator" wyląduje w Google Play i App Store w dniu 9 czerwca 2016 roku!
 

W "Take Off - The Flight Simulator" każdy z graczy otrzyma możliwość latania 14 zróżnicowanymi i wiernie odwzorowanymi samolotami, którymi można objąć kurs aż na 21 lotnisk docelowych na całym świecie, m.in. do: Paryża, Nowego Jorku, Hong Kongu czy Frankfurtu.
 

Oprócz trybu "swobodnego lotu" odbywającego się nad pięknymi Hawajami, gra oferuje wciągającą rozgrywkę dzięki ekscytującym wyzwaniom takim jak: misje ratownicze, lądowania awaryjne, usługi turystyczne, loty transportowe czy też testowanie nowych maszyn. Dodatkowo w grze występują dynamiczne warunki pogodowe, które mają duży wpływ na wrażenia z lotu oraz na trudność misji.
 

“Take Off - The Flight Simulator” oferuje jakość rozgrywki zbliżoną do znanej powszechnie z symulatorów na PC. Grafika, fizyka i wiernie odwzorowane sterowanie dostarczają dużo realizmu pomimo, że gra jest wyprodukowana wyłącznie na urządzenia mobilne. 
“Zależało nam przede wszystkim na tym, by poprzez rozgrywkę i precyzyjny system sterowania zaoferować graczom poczucie zasiadania w prawdziwym kokpicie samolotu. Jesteśmy przekonani, że nasza gra dostarczy niezapomnianych wrażeń i że będzie to najbardziej kompletny i wciągający symulator na urządzenia mobilne,” - mówi Michał Stępień, Prezes Zarządu Jujubee S.A.

 

W grze “Take Off - The Flight Simulator” gracz otrzymuje możliwość podróżowania do największych światowych lotnisk. Gracz może dokonywać zakupu nowych maszyn oraz wystarczającej ilości paliwa, by podróżować do wszystkich istotnych miejsc docelowych i zarabiać odpowiednią ilość funduszy na rozwój swoich linii lotniczych. Flota składająca się z wielu samolotów, może zostać zmodyfikowana o większą moc i lepsze parametry, dzięki czemu rozgrywka staje się coraz ciekawsza.
 

Take Off - The Flight Simulator będzie dostępny do pobrania w dniu 9 czerwca 2016 roku w App Store oraz w Google Play.

-----------------------------

 

O Jujubee:
 

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Mac i PC. Jujubee S.A. jest spółką notowaną na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
 

By dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+ oraz na Twitterze!