Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Grywalne demo gry KURSK zostanie po raz pierwszy zaprezentowane podczas targów Gamescom w Kolonii. Pierwsze screenshoty z gry już dostępne!

prasa

Grywalne demo gry KURSK zostanie po raz pierwszy zaprezentowane podczas targów Gamescom w Kolonii. Pierwsze screenshoty z gry już dostępne!

(Katowice, Polska | 29 lipca 2016) Jujubee S.A. ogłasza pierwszą w historii prezentację dema długo oczekiwanej gry KURSK! Prezentacja dla prasy i przedstawicieli branży rozpocznie się w dniu 17 sierpnia 2016 roku w sekcji Entertainment, w hali 10, na stoisku A-019, zaś już dzień później każdy odwiedzający targi będzie mógł zapoznać się z demem i przekonać o jakości nadchodzącej produkcji.


KURSK będzie pierwszą, pełnoprawną grą przygodowo-dokumentalną w historii. Tytuł opowiada o tragedii rosyjskiego okrętu podwodnego, który 12 sierpnia 2000 roku zatonął na Morzu Barentsa z całą 118 osobową załogą. Po dzień dzisiejszy okoliczności tej katastrofy są niejednoznaczne i budzą wiele kontrowersji. Fabuła będzie oparta w większości na faktach, dzięki temu gracze będą mieli możliwość zapoznania się z dramatyczną historią okrętu.

 

"Będzie to pierwszy raz kiedy gracze będą mogli zagrać w ten ambitny tytuł. Nikt wcześniej nie miał okazji zobaczyć gry w ruchu i nawet pojedynczy zrzut ekranu czy materiał filmowy z rozgrywki nie zostały dotąd opublikowany. Po zwiastunie, który został zaprezentowany w 2015 roku, demo udostępnione na targach w Kolonii będzie pierwszą okazją, by zobaczyć działający gameplay wraz ze zbliżoną do docelowej oprawą wizualną i dźwiękową. Wszystkich zainteresowanych tym tytułem zapraszamy serdecznie na nasze stoisko nr A-019 w Hali 10. Zachęcamy do przekonania się na własnej skórze jak urozmaicona i ciekawa będzie to gra. Mamy nadzieję, że każdy odwiedzający targi przeżyje ekscytujące chwile podczas rozgrywki!" - powiedział Michał Stępień, Prezes Zarządu Jujubee S.A.

 

O Jujubee

 

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Mac i PC. Jujubee S.A. jest spółką notowaną na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

By dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+ oraz na Twitterze!