Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Data wydania Deep Diving Simulator ujawniona!

aktualności

Data wydania Deep Diving Simulator ujawniona!

(Katowice, Polska | 23 kwietnia 2019) - Nowy symulator nurkowania Jujubee właśnie otrzymał datę premiery! Podwodny świat będzie dostępny już 27 maja!

 

Polski deweloper Jujubee S.A. właśnie ujawnił, że ich najnowsza produkcja Deep Diving Simulator będzie dostępna już 27 maja 2019. Gra zaoferuje graczom satysfakcjonujące doświadczenia nurkowania głębinowego i będzie dostępna na platformie PC.

 

Twórcy chcą pokazać piękny i tajemniczy podwodny świat, który nawet do dnia dzisiejszego pozostaje w większości nieodkryty, przypominając tym samym o ekstremalnych sytuacjach, z którymi musi zmierzyć się zawodowy nurek. Zapierające dech w piersiach miejsca wypełnione morskimi mieszkańcami powitają poszukiwacza przygód, który będzie musiał używać rozmaitych narzędzi, aby osiągnąć swoje podwodne cele.

 

Przyjazny profesor prosi gracza o pomoc w wydobywaniu różnych przedmiotów z głębin mórz i oceanów. To proste zadanie może jednak przekształcić się w podróż do zaginionego miasta Atlantyda. Każda lokacja ma swoje własne wyzwania, z którymi gracz musi się zmierzyć, aby odnieść sukces. Trzeba mieć na uwadze, że czyhające rekiny lub wędrujące płaszczki mogą nie tolerować obecności gracza na swoich terytoriach.

 

Ważnym aspektem gry jest jej wartość edukacyjna. Dla przykładu, gracz podczas swojej podróży będzie świadkiem miejsca, które zostało zniszczone przez zanieczyszczenia, w wyniku czego podwodne gatunki desperacko próbują ratować swoje życie. Jednak gracz będzie miał możliwość naprawienia szkód, ratując żółwie złapane w sieci lub używając specjalnego narzędzia do oczyszczania ławic ryb ze szkodliwych substancji. To gracz decyduje, czy naprawdę chce pomóc morskiemu życiu.

 

Za warstwę audio jest odpowiedzialny Adam Skorupa, twórca niesamowitych utworów występujących w takich produkcjach jak seria Wiedźmin, Ancestors: Legacy, Bullestorm i wielu innych. Aktualnie twórcy skupiają się na wersji PC, jednak studio planuje także wydać grę Deep Diving Simulator na Maca, konsolach oraz VR w niedalekiej przyszłości.

 

 

Vimeo: https://vimeo.com/331926697

 

Cena podstawowa: $19.99/€17.99
Cena w dniu premiery: $14.99/€13,99

 

Informacje o grze:

Platforma: PC

Wydawca: Jujubee S.A.

Deweloper: Jujubee S.A.

Data wydania: 27 maja 2019Gdzie znajdziemy grę:

Deep Diving Simulator można już dodawać do listy życzeń na Steam:

https://store.steampowered.com/app/990030

Press kit dostępny pod linkiem:

http://bit.do/ddspresskit