Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Studio Jujubee publikuje wideo z postępów prac nad mobilnym symulatorem - "TAKE OFF - The Flight Simulator"!

prasa

Studio Jujubee publikuje wideo z postępów prac nad mobilnym symulatorem - "TAKE OFF - The Flight Simulator"!

(Katowice, Polska | 24 marca 2016) Informacja prasowa: Jujubee opublikowało film z produkcji gry “Take Off - The Flight Simulator”, symulatora lotnicznego przeznaczonego na platformy mobilne iOS i Android!
 

Firma Jujubee opublikowała dzisiaj pierwszą część wideo z postępów w produkcji gry “Take Off - The Flight Simulator”, symulatora lotniczego przeznaczonego na urządzenia mobilne iOS i Android. Materiał wideo zawiera fragmenty z gry oraz wypowiedzi twórców. 
 

W grze “Take Off - The Flight Simulator” gracze będą mieli okazję latać samolotami i zarządzać własnymi liniami. Ponadto symulator oferuje wygląd oraz poziom rozgrywki zbliżony do porównywalnych produkcji z PC, umożliwia również bardziej zachęcającą zabawę dzięki ekscytującym misjom i wyzwaniom typu: operacje ratunkowe, lądowania awaryjne czy testowanie nowych maszyn.
 

Grafika, fizyka i przystępny model sterowania zapewniają sporą dozę realizmu. Gra w umiejętny sposób wykorzystuje możliwości urządzeń mobilnych i przenosi kwitensencję poczucia latania prawdziwym samolotem do środowiska wirtualnego. Tym samym gracz zyskuje poczucie bycia za sterami prawdziwego samolotu.
 

Jedną z unikalnych cech produkcji jest symulacja dynamicznych warunków pogodowych, które mają duży wpływ na trudność misji, w których gracz bierze udział.
 

W grze “Take Off - The Flight Simulator” będziemy mieli możliwość podróżowania do największych światowych lotnisk. Gracz może dokonywać zakupu nowych maszyn oraz wystarczającej ilości paliwa, by podróżować do wszystkich istotnych miejsc docelowych. Flota składająca się z wielu samolotów, może zostać zmodyfikowana o większą moc i lepsze parametry, dzięku czemu rozgrywka staje się coraz ciekawsza.
 

Tytuł w wersji na urządzenia z systemem iOS i Android zadebiutuje już w kwietniu 2016 roku. 

---------------------------
 

O Jujubee:
 

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Mac i PC.
 

By dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+ oraz na Twitterze!